O nás

Vážení obchodní přátelé,
naše společnost se pohybuje na trhu s elektroinstalačním materiálem již od roku 1990. Společnost během těchto let prošla řadou organizačních změn. Zakladatel společnosti a nynější jednatel společnosti a majoritní vlastník Ing. Václav Kluc začínal záhy po revoluci se svou podnikatelskou činností obdobně, jako řada dalších nadšenců. Byl zaměstnán na plný úvazek v podniku ČKD Praha DIZ a po večerech a o víkendech své zákazníky zavážel zbožím domů. V roce 199?, již nebylo možné v důsledku narůstající klientely takto dále pokračovat. Pan Kluc se proto rozhodl vsadit na tuto kartu a věnovat se rozvoji společnosti na plný úvazek. Velkým zlomem v historii společnosti bylo vznik sdružení mezi panem Klucem a panem Kaufmanem a vytvoření společnosti ElektroMAT KAUFMAN. V této společnosti pan Kluc zastával pozici spolumajitele a jeho přínos byl v technické oblasti nedozírný. Mohl zde naplno uplatnit své dlouholeté zkušenosti a kontakty především z kabelářského průmyslu. Dalším velkým zlomem bylo v roce 1997 rozdělení sdružení. Pan Kluc tak stál opět na začátku cesty. V prostorách bývalé maloprodejny sdružení začala svou dráhu samostatná firma. Obnovovaly se dřívější kontakty se zákazníky, které si společnost vytvořila v dobách svých začátků hned po revoluci a tvořily se první opravdové a dlouhodobé partnerské vztahy, z nichž většina trvá dodnes. Tyto vztahy jsou pro naší společnost dodnes velmi cenné. Tyto prostory přestaly záhy stačit a společnost prožívala své první velké stěhování. Nové prostory s vlastním dvorem slouží naší společnosti dodnes. V roce 2005 byla provedena zatím poslední velká, především, legislativní změna. Tou bylo vytvoření společnosti KLUC - ELEKTROMATERIÁL s.r.o.

Vážení zákazníci,
naše společnost se vždy snažila svým obchodním partnerům a to jak státním a neziskovým organizacím, stavebním a montážním firmám, drobnějším živnostníkům, ale i maloodběratelům vyjít co možná nejvíce vstříc. Svým obchodním partnerům nabízíme služby, které naše vztahy utužovaly a utužují dodnes.

Naše společnost se začala zapisovat i do povědomí dalších dodavatelé a výrobců zboží. Ti přicházejí a seznamují nás se svými novinkami, nabízejí zajímavější ceny a slevy, což má odraz v rozšiřování sortimentu i v lepších cenách pro Vás. Naším prvořadým cílem je spokojený zákazník. Je pro nás důležitý kontakt s Vámi. Své služby se snažíme nejen rozšiřovat, ale i přizpůsobovat individuálním potřebám. Chceme, abyste se mohli plně věnovat své práci, a aby se Vám u nás dostávalo maximální péče. Proto mezi naše priority patří především snaha o stálé rozšiřování sortimentu zboží, možnost rozvozu zboží, kompletace zakázek, vytváření cenových kalkulací. Abychom svým zákazníkům šetřili čas a peníze, nabízíme řezání kabelů na míru, přípravu zboží dle požadavků zákazníka předem, fakturace zboží po delším časovém úseku, možnost zapůjčení většího množství zboží a po kompletaci možnost vrácení nadbytku.

Ve skladu je připraven tým kvalifikovaných elektrikářů, kteří Vám rádi poradí s výběrem i instalací zboží. Samozřejmostí je možnost nákupu na fakturu. Při větším či stálém odběru zboží Vám automaticky bude udělena sleva, která je flexibilní. Pokud máte problémy s dopravou, jsme ochotni Vám odvést zdarma vybrané zboží na Vámi uvedené místo. Vyskytne-li se na zboží neodstranitelná závada v záruce, poskytujeme u většiny zboží možnost okamžité výměny výrobku za jiný kus, na zbytek výrobků platí běžný reklamační řád.

Ing.Václav Kluc
jednatel společnosti