Služby pro zákazníky

Otevírací doba

Plně k dispozici jsou Vám naše služby vždy v pondělí - pátek 7:00-17:00 a v sobotu 8:00-11:00. V případě havárie je možné i mimo pracovní dobu. Telefonní číslo pro tyto krizové situace je 603 811 356.

Příprava zboží na objednávku

Připravujeme zboží dle požadavků zákazníka předem. Objednávky zboží nám můžete předat telefonicky a to na číslech: 312 248 183, 312 246 060, 603 811 356, 604 444 988, faxem: 312248183, e-mailem: info@kluc.cz či osobně v naší prodejně. Vaše objednávka je s Vámi vždy zkonzultována, aby nedošlo k chybě. Zboží je Vám připraveno do Vámi určeného termínu.

Odběr zboží po kusech, řezání kabelů na míru

Našimi zákazníky nejsou pouze specializované firmy, zabývající se elektroinstalačními pracemi, ale i běžní spotřebitelé. Proto u nás nejste povinni odebírat zboží na celá balení. Zboží Vám rádi prodáme i po jednotlivých kusech. Dokonce ani kabely nemusíte kupovat v celém klubu. Naši zaměstnanci Vám ustřihnou přesně naměřené metry kabelů a vodičů.

Cenové nabídky

Před realizací nákupu v naší prodejně pro Vás na požádání zdarma připravíme cenovou kalkulaci. Na vyžádaní můžete dostat i cenové porovnání výrobků stejného účelu od různých výrobců.

Odběry zboží na fakturu

Spolehliví a stálí zákazníci mohou odebírat zboží na fakturu. Standardní splatnost faktury je 14 dní. Po domluvě je možno dobu splatnosti prodloužit.

Hromadná fakturace

Po předběžné dohodě má zákazník možnost odebírat zboží po určitý časový úsek, aniž by musel ihned platit či mu byla okamžitě na odběru zboží vystavena faktura. Zboží je fakturováno hromadnou fakturou. Běžná fakturační doba pro hromadnou fakturaci je 1x týdně, ale je možné i delší. Dále nabízíme možnost fakturace dle vašich zakázek (jednotlivých akcí).

Záruční doby a reklamační řízení

Záruční doba většiny výrobků je 24 měsíců. Pokud bude potřeba výrobek vyreklamovat, je nutné přinést s sebou doklad o koupi. Naši zaměstnanci s Vámi domluví postup reklamačního řízení a v co možná nejkratší době (max.30 dní) Vám bude reklamace vyřízena. Velké množství výrobků Vám vyměníme okamžitě „kus za kus“.

Výběr zboží z katalogů

Nabízíme Vám k nahlédnutí řadu katalogů výrobků z celého nabízeného sortimentu. Naši zaměstnanci Vám o požadovaném výrobku řeknou základní technické informace, popř. cenu a dobu dodání.

Záruka na původ a kvalitu zboží

Na námi dodávané zboží bylo vždy vydáno ve smyslu zákona č.22/97 Sb. od našich dodavatelů "Prohlášení o shodě". Kopie těchto prohlášení Vám na vyžádání dodáme.

Zajišťujeme zpětný odběr zářivkových trubic, výbojek a kompaktních zářivek a jejich ekologickou likvidaci.

Nabízíme zdarma zprostředkování veškerých elektromontážních prací.